İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Masa Örtüsü

Şuna göre sırala:

29 ürün

30% İndirimDantel detaylı beyaz masa örtüsü serili balkon masası, yanında kırmızı ve yeşil sandalye
Vole Runner'lı Masa Örtüsü (150 x 250 cm) İndirimli fiyatm.496.00 Normal fiyatm.709.00
30% İndirimDantel işlemeli, leke tutmaz beyaz masa örtüsü, dikdörtgen masa üzerinde
Floransa Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm) İndirimli fiyatm.476.00 Normal fiyatm.680.00
Tükendi30% İndirimBej desenli masa örtüsü, modern yemek masasında iki kişilik şık sofra düzeniyle
Glory Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm) İndirimli fiyatm.238.00 Normal fiyatm.340.00
Tükendi30% İndirimDertsiz, leke tutmaz, şık desenli masa örtüsü, modern sofrada dekoratif sunum
Nitra Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm) İndirimli fiyatm.191.00 Normal fiyatm.272.00
Tükendi30% İndirimBeyaz masa örtüsü ile kaplı masa, üstünde porselen fincanlar ve çiçekli vazo
Strada Nakışlı Leke Tutmaz Masa Örtüsü (160 x 260 cm) İndirimli fiyatm.143.00 Normal fiyatm.204.00
Tükendi30% İndirimDantelli, leke tutmaz beyaz masa örtüsü, zarif kenar işlemeli tasarım
Zarif Dantelli Leke Tutmaz Masa Örtüsü (160 x 260 cm) İndirimli fiyatm.159.00 Normal fiyatm.227.00
Tükendi30% İndirimMine Nakışlı Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (150 x 250 cm)
Mine Nakışlı Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (150 x 250 cm) İndirimli fiyatm.254.00 Normal fiyatm.363.00
30% İndirimMorena Çiçek İşlemeli Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm)
30% İndirimPuerta Çiçek İşlemeli Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm)
Tükendi30% İndirimPuerta Çiçek İşlemeli Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (100 x 100 cm)
Tükendi30% İndirimPuerta Çiçek İşlemeli Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (160 x 160 cm)
30% İndirimLivano Renkli Çiçek Nakışlı Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm)
30% İndirimViola Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm)
Viola Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm) İndirimli fiyatm.166.00 Normal fiyatm.237.00
29% İndirimMicoly Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm)
Micoly Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm) İndirimli fiyatm.89.00 Normal fiyatm.126.00
29% İndirimAdano Leke Tutmaz Dertsiz Runner (40 x 140 cm)
Adano Leke Tutmaz Dertsiz Runner (40 x 140 cm) İndirimli fiyatm.89.00 Normal fiyatm.126.00
29% İndirimFlora Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm)
Flora Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm) İndirimli fiyatm.89.00 Normal fiyatm.126.00
29% İndirimNuma Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm)
Numa Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm) İndirimli fiyatm.89.00 Normal fiyatm.126.00
29% İndirimSare Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (100 x 100 cm)
Sare Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (100 x 100 cm) İndirimli fiyatm.89.00 Normal fiyatm.126.00
29% İndirimBleum Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm)
Bleum Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm) İndirimli fiyatm.89.00 Normal fiyatm.126.00
30% İndirimLuna Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm)
Luna Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm) İndirimli fiyatm.111.00 Normal fiyatm.158.00
29% İndirimPorio Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm)
Porio Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm) İndirimli fiyatm.89.00 Normal fiyatm.126.00
29% İndirimLavin Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm)
Lavin Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm) İndirimli fiyatm.89.00 Normal fiyatm.126.00
29% İndirimForest Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm)
Forest Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm) İndirimli fiyatm.89.00 Normal fiyatm.126.00
30% İndirimLoris Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm)
Loris Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm) İndirimli fiyatm.111.00 Normal fiyatm.158.00
30% İndirimSada Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (100 x 100 cm)
Sada Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (100 x 100 cm) İndirimli fiyatm.166.00 Normal fiyatm.237.00
Tükendi30% İndirimElis Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 320 cm)
Elis Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 320 cm) İndirimli fiyatm.334.00 Normal fiyatm.476.00
30% İndirimPuerta Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 320 cm)
Puerta Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 320 cm) İndirimli fiyatm.595.00 Normal fiyatm.850.00
29% İndirimTrosar Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm)
Trosar Leke Tutmaz Dertsiz Kare Masa Örtüsü (130 x 130 cm) İndirimli fiyatm.89.00 Normal fiyatm.126.00
30% İndirimAlya Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm)
Alya Leke Tutmaz Dertsiz Masa Örtüsü (160 x 260 cm) İndirimli fiyatm.221.00 Normal fiyatm.315.00
Masa Örtüsü

Şık ve Kullanışlı Masa Örtüsü Koleksiyonumuz

Doğru masa örtüsü seçimi, ev dekorasyonunun en önemli parçasıdır. Sofralarınıza estetik bir dokunuş katarken, yemek masası yüzeyini korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Masa Örtüsü Modelleri ve Kullanımı

Mutfak masası veya yemek masası için uygun bir örtü, atmosferi anında değiştirir. İster dertsiz masa örtüsü tercih edin ister keten masa örtüsü, tarzınızı yansıtmanız mümkün.

Her mekana uygun; yuvarlak masa örtüsü ya da oval masa örtüsü seçenekleriyle şıklığı yakalayın. Günlük kullanımda mutfak masa örtüsü, özel davetlerde ise yemek masası örtüsü kullanarak sunumlarınızı güçlendirin.

Sofranız İçin Pratik Çözümler

Leke tutmaz masa örtüsü, temizlik avantajı sağlar. Masa runner ve runner masa örtüsü modellerini kullanarak masa örtüsü runner ikilisini yaratabilirsiniz. Alternatif olarak runner örtü ile modern bir görünüm elde edin.

Siyah masa örtüsü ile dramatik, beyaz masa örtüsü ile ferah bir yemek odası takımı kurun. Seçim yaparken sehpa örtüsü veya masa örtüsü takımı uyumunu da göz ardı etmeyin.

Kalite ve Çeşitlilik

Koleksiyonumuzda madame coco masa örtüsü, english home masa örtüleri, linens masa örtüsü, karaca masa örtüsü, mudo masa örtüsü ve karaca linen masa örtüsü gibi dünyaca ünlü markalardan esintiler taşıyan kaliteli dokular bulunur.

Web sitemiz, masa örtüsü trendyol kalitesi veya trendyol masa örtüsü pratikliği arayan herkese hitap eder. Ayrıca masa örtüsü english home tarzına yakın, her bütçeye uygun şık seçenekler sunuyoruz.

Sitemizde yalnızca masa değil; balkon takımı, mutfak masa takımı, yatak örtüsü, tek kişilik yorgan ve yemek odası odaklı geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.

Sofralarınızı Şık Hale Getirin

İhtiyacınıza uygun masa ve mutfak ürünlerini keşfedin. Sofralarınızı koruyun, misafirlerinize zarif sunumlar yapın.

Diğer ürünlerimize göz gezdirmek isterseniz: www.nazikhome.com

www.nazik.com.tr